Lillow

Plany i postanowienia

Plany i postanowienia

Bardziej ekologicznie? To możliwe!

 

Jak pewnie zauważyłyście, już w zeszłym roku zaczęłyśmy wprowadzać biodegradowalne opakowania, w których wysyłamy Wasze zamówienia. 

Folie, w które pakujemy Wasze zamówienia oznaczone są symbolem d2w® co oznacza, że ulegają przyspieszonej biodegradacji w czasie znacznie krótszym, niż tradycyjne foliowe odpowiedniki. Ulega ona przyspieszonej oksybiodegradacji, dzięki której folia może rozłożyć się samoczynnie pod wpływem działania czynników fizycznych. 

Eko

Podobnie jak opakowania na ubrania, z recyklingowanego plastiku wykonane są foliopaki i foliowe opakowania na etykiety, w których wysyłamy Wasze ubrania. Jak wiecie, do zamówienia dodajemy również kartkę z kilkoma słowami od nas, do ich wydrukowania używamy wyłącznie papieru z recyklingu.

W tym roku chcemy wprowadzić jeszcze więcej eko rozwiązań. Jedną z nich jest wymiana zawieszek z tradycyjnych, na ekologiczne, drukowane na papierze pochodzącym z recyklingu. Są już gotowe i czekają, ponieważ nasze zero waste’owe serduszka nie pozwalają nam użyć nowych, ekologicznych metek dopóki nie zużyjemy tych, które posiadamy.

 

Co przyniesie wiosenna kolekcja Lillow?

 

Zakończyłyśmy już prace nad kolekcją Wiosna/Lato 2021 w ramach, której chcemy wprowadzić nie tylko nowe modele i kroje, ale również pierwsze w historii Lillow ubrania uszyte z materiałów organicznych lub pochodzących z recyklingu. Pierwsze prototypy t-shirtów z eko bawełny już przechodzą testy. Pojawią się też frotki do włosów wykonane z resztek materiałów.

Mamy jeszcze jeden plan, ale jego szczegółami podzielimy się z Wami wkrótce, na razie niech pozostanie to tajemnicą.

 

Nowy Rok- Ta sama ja!

 

Chociaż rok 2020 był dla nas wszystkich trudny, to przyniósł też wiele zmian, które zaadaptowaliśmy lub jeszcze wprowadzamy do swojego codziennego życia.

Staramy się myśleć pozytywnie i z nadzieją patrzeć w przyszłość, dlatego podsumowując 2020 rok skupiamy się na tym, co dobrego przyniósł.

Optymizmem napawa nas to, że coraz więcej osób wprowadza zmiany we własnym życiu. Częściej świadomie wybieramy bardziej ekologiczne rozwiązania, rezygnując z napędzania szalonego konsumpcjonizmu i rezygnując z korzystania z wielkich koncernów na rzecz lokalnych, polskich przedsiębiorstw. Bardzo nas to cieszy! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl